Je spousta možností investování a s mnohonásobně lepším zhodnocením. Tato otázka je velmi složitá, ačkoli se na první pohled nezdá. Záleží za jakým účele chcete šetřit, spořit 
apod.

Vždy doporučuji delší časový horizont investování. Je strašně důležité se zamyslet nad tím, jakou investiční strategii si zvolíte. Většinou kapitálové fondy nejsou „fixovány“, ale pokud se investor rozhodne pro určitý „fixní“ typ investice, bývá to zpravidla min.2 roky

Jsou dvě možnosti investování. Buď na pravidelné měsíční bázi, kde si klient většinou zadá trvalý příkaz a už se tím dále nezabývá. Nebo jednorázový typ investice, kde zainvestují větší částku a už neřeší měsíční úložku. Samozřejmě, že v obou případech je vhodné se jednou za čas podívat, jak se investicím daří a popřípadě je zkonzultovat se svým poradcem.

Peníze převedete na svůj nově založený investiční účet běžným bankovním převodem.

Zpravidla má investor peníze na svém běžném účtu do kalendářních 14 dní.

Pokud investor peníze nepotřebuje, tak tuto variantu osobně nedoporučuji. Právě naopak, doporučuji peníze ponechat a využít možnosti složeného úročení.

Investice jsou vhodné pro každého. Nezáleží na věku, podle věku se doporučuje pouze daná strategie, pro kterou by se investor měl rozhodnout.

V tom případě se i v rámci investic postupuje běžným způsobem. Řeší se v rámci dědického řízení.

Ano platí, vy také nechodíte do práce zadarmo 🙂