FRANKLIN TEMPELTON

Tento článek bych ráda v krátkosti věnovala společnosti, prostřednictvím které zprostředkovávám investice.

Jedná se o společnosti s několika letou tradicí, a tou je společnost FRANKLIN TEMPLETON.

Společnost Franklin Templeton se zabývá problematikou investování a správy investic již více jak 70 let. Ať už se jedná o individuální investory nebo velké instituce, vždy se zkušení pracovníci zaměřují na poskytování lepších a lepších výsledků svých klientů. Franklin Tepmleton spravuje investice ve více než 165 zemích světa a tím se stala jednou z největších správců aktiv, kdy má ve své správě aktiv více než 1,4 bilionů amerických dolarů.

Hlavními zásadami této společnosti jsou DOKONALOST A PŘESNOST

Snaží se totiž spojit investiční manažery s odlišnými styly a tak může svým klientům po celém světě nabídnout řadu možností, ať už od tradičních až po alternativní investice. Vysoce vyškolený manažer sleduje dobře definované investiční procesy, které jsou zakořeněné v disciplíně a preciznosti.

I když se jedná s společnost založenou v roce 1947, tak neustále na sobě pracuje a inovuje své procesy a styly. Inovace zaměřuje tak, aby byly smysluplné pro klienty. Od začlenění umělé inteligence do jejich výzkumu a investičního rozhodování až po vytvoření fintech inkubačního centra v hlavním kampusu učinila inovace základním kamenem svého podnikání a kultury.

Myslím, že výsledky, čísla a to, že je na trhu již tolik let, mají dostatečnou vypovídací hodnotu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *