Něco málo o mě a penězích.

Jako můj první úvodní článek jsem se rozhodla napsat o tom, proč dělám to, co dělám.

Již od dob studia jsem se zaměřila na práci s penězi. Podstatou bylo, že jako student pracující na HPP jsem chtěla mít své „těžce“ vydělané peníze, uložené na bezpečném místě a ideálně s hezkým zhodnocením.

Málokdo z nás najde určitý obnos peněz ležet na chodníku, proto se o své peníze bojíme a chceme je mít někde na bezpečném místě. Pokud se najde někdo, kdo finance lehce nabyl, tak nesprávným hospodařením se mu mohlo stát, že i lehce pozbyl. Protože člověk, který si je nevydělal sám, si jich neumí vážit, a tedy neřeší, co je vhodné dělat proto, aby uchránil svůj majetek.

Určité spořící produkty nám poskytuje stát, určité zase soukromé sektory nebo korporáty. Důležité je, zjiistit si informace o daném subjektu a produktu, který hodláte využít.

Od 18 let se starám o své finance sama, proto si troufám říct, že se na trhu orientuji. Vysoká škola byla přidaná hodnota, která mi ukázala teorii (omáčku). Ale co si budeme nalhávat, moc dobře víme, že realita je mnohdy skutečně jiná, než ta naučená teorie J

Nechci psát dlouhé odborné články, protože takových najde každý z nás na webových stránkách a Googlu spoustu. Já jsem se rozhodla zjednodušeně vysvětlovat svět investic. Mám kolem sebe mnoho inteligentních lidí, vystudovaných vysokoškoláku, profesionálu ve svých oborech, ve kterých tito lidé pracují léta. Ale ne každý se orientuje ve světě investic, tak jako já nejsem schopna zoperavat slepé střevo. Celý život říkám, že každý je profesionál ve svém oboru, a ať dělá, co jej baví.

A výsledek toho, když děláte to, co vás baví, je k nezaplacení J

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *